СТВОРИ СВІТ ПРИГОД

МАЙДАНЧИКИ

ДИТЯЧІ

Спортивні
Екологічні
Сучасні
Будуємо
парки пригод
Kroll Technology

Сучасний тренд здорового способу життя приваблює багатьох, хто починає свій бізнес. Дитячий ігровий майданчик з дерева може бути хорошою альтернативою спортивного майданчика для дітей віком 6 - 10 років. Тут діти можуть грати в командні ігри та розвивати свої комунікативні навички.

Дитячі майданчики з дерева нашого виробництва - комфортні, приємні на дотик та функціональні. Іх можна модифікувати в незвичні та цікаві для дітей моделі, доповнивши скалолазной сіткою, мотузковими драбинками, брусами і скалодромом.

ЗАМОВИТИ
СУЧАСНІ
ЕКО

ДИТЯЧІ
МАЙДАНЧИКИ

01. Розваги популярні навіть під час кризи
Наші дитячі майданчики є не тільки розвагою, а й способом відірвати дитину від віртуального світу комп'ютерів і повернути його в справжній світ пригод та природи.
02. Широкий асортимент та модульність

Каталог дитячих майданчиків постійно поповнюється абсолютно новими, цікавими для дітей всіх вікових категорій ігровими комплексами. В каталозі є і недорогі бюджетні та ексклюзивні моделі для великих розважальних центрів.

03. Соціальний внесок
Наші дитячі майданчики розвивають комунікативні навички, логічне мислення, роботу в команді, а також проявляють індивідуальність дитини. Зміцнюються всі групи м'язів, розвиваються спритність, сила, витривалість, активізуються захисні сили організму, що росте.
ТЕХНОЛОГІЯ
БУДІВНИЦТВА
ВИДИ ПАРКІВ
Безпечні, функціональні і неймовірно різноманітні дитячі майданчики KROLL TECHNOLOGY головною ідеєю, яких є розвиток дітей, як фізично так і на розумово.
ЕКОЛОГІЧНІСТЬ
01
У виробництві використовуємо дерево та виключно екологічні, без токсичних домішок, матеріали - зносостійкі та довговічні. Всі снаряди попередньо проходять обов'язкову перевірку на міцність. Нашим ігровим комплексам не страшні сніг, дощ, перепади температур. Конструкції не мають гострих кутів і країв, оснащені поручнями та іншими додатковими страхувальними елементами. Саме завдяки цим параметрам наша компанія сміливо може гарантувати безпеку ваших дітей.
ДИЗАЙН
02

Зовнішній вигляд ігрових комплексів відрізняється надзвичайною яскравістю і виразністю, притягаючи юних бешкетників, як магніт. Підсилюють враження оригінальні стилістичні рішення. Ігрові мінімістечка, оформлені у вигляді лицарських замків, піратських фрегатів, джунглів, паровозиків, літаків, космічних ракет дозволяють дітям відчути себе справжніми казковими героями.

КОМПЛЕКТАЦІЯ
03
Ігрові комплекси для дітей можуть мати найрізноманітнішу комплектацію. Наші інженери розробляють проєкти за індивідуальним замовленням, з гарантією безпеки та максимальну ергономічність дитячого майданчику.

Ми пропонуємо компактний, простий в транспортуванні та установці комплект.

БЕЗПЕКА
ВІДВІДУВАЧІВ
Наші парки обладнані «безперервною лінією страховки». Подібні лінії безпеки повністю виключають елемент випадковості. Гість, рухаючись за маршрутом, не має можливості самостійно відстебнутися від безперервної лінії безпеки.
На дитячих маршрутах використовується страхувальна мережа, це дає дитині повну свободу пересування
НАШІ ПРОЄКТИ
ОТРИМАЙ ПРОПОЗИЦІЮ ВІД KROLL TECHNOLOGY
Дай відповіді на питання та отримай пропозицію
Заповнюй форму зворотного зв'язку та отримай пропозицію
Хто ви з учасників ринку?
Що плануєте будувати?