СТВОРИ СВІТ ПРИГОД
МОТУЗКОВІ
ПАРКИ
Дитячі
Сімейні
Спортивні
на штучних опорах
на деревах
швидкобудівні
/Будуємо
парки пригод
Kroll Technology
Сучасний тренд здорового способу життя приваблює багатьох, хто починає свій бізнес з мотузковим парком. Екстремальний, веселий і корисний атракціон, що є абсолютно безпечним для відвідувачів.
Мотузковий парк - це логічно зв'язаний комплекс перешкод різної складності (дитячі траси, спортивні і сімейні). Містки, доріжки, тролеї, розташовані на висоті від 3 до 12 метрів, покликані викликати у гостя позитивні емоції і адреналін.
ЗАМОВИТИ
ЧОМУ
/МОТУЗКОВИЙ ПАРК
ПЕРЕВАГИ
АКТУАЛЬНИЙ САМЕ ЗАРАЗ
/ПЛЮСИ ТА ПЕРЕВАГИ
  • Економічно вигідно

    Стійка бізнес-модель, що дає можливість швидко повернути інвестиції.

  • спортивна привабливість

    Маршрути не лише гарантують цікаве проведення часу, вони також допомагають розвивати спортивні навички відвідувачів.

  • доповненість та розширення

    Завдяки своїй модульній конструкції, мотузковий парк може розпочатись з невеликих, але цікавих маршрутів, а потім бути творчо розширеним за допомогою нових елементів.

/БЕЗПЕКА
ВІДВІДУВАЧІВ
Наші парки обладнані «безперервною лінією страховки». Подібні лінії безпеки повністю виключають елемент випадковості. Гість, рухаючись за маршрутом, не має можливості самостійно відстебнутися від безперервної лінії безпеки.
На дитячих маршрутах використовується страхувальна мережа, це дає дитині повну свободу пересування
ТЕХНОЛОГІЯ
/БУДІВНИЦТВА
ВИДИ ПАРКІВ
Мотузковий парк можна швидко змонтувати в практично будь-якому місці в будь-яких масштабах, шляхом застосування стандартних і універсальних замків конструкції та стійкого каркаса.
НА ДЕРЕВАХ
01
Найпоширеніший варіант мотузкового парку. Підходить для територій з лісовими масивами, переважно твердих порід дерев. Прекрасно доповнюють інфраструктуру гірськолижних курортів, заміських готелів, парків культури і відпочинку та будь-яких рекреаційних територій. Залежно від розмірів і локації можуть бути як об'єктом, що створює потік відвідувачів, так і об'єктом, який дозволяє розширити перелік послуг.
НА ШТУЧНИХ ОПОРАХ
02
Мотузкові парки на штучних опорах, як правило, будують в місцях, де дерева відсутні, або де їх розмір або порода не дозволяють закріпити майданчики мотузкового парку. В іншому цей вид мотузкових парків ідентичний класичному парку на деревах, з усіма його характеристиками.
ШВИДКОБУДІВНІ ПАРКИ
03
Один з найбільш універсальних мотузкових парків. Швидкі терміни монтажу, невелика площа, і разом з тим набір маршрутів перекриває всі вікові категорії. Цей проєкт є одним з найбільш популярних продуктів в нашій лінійці. Такі парки є універсальними з точки зору наповненості маршрутів, вони легко компонуються з елементами для командної роботи та відмінно підходять для проведення корпоративних заходів.
ТИПИ /МОТУЗКОВИХ ПАРКІВ
ДИТЯЧІ
Мотузкові парки для дітей віком від 4 до 7 років. Маршрут складається з 8-ми майданчиків з 8-ма перешкодами. Елементи розташовані над гімнастичною сіткою.
01
СІМЕЙНІ
Підходять для людей з будь-якою фізичною підготовкою. Маршрут складається з 9-ти майданчиків з 9-ма перешкодами. Тип лінії страховки - безперервна. Вік відвідувача від 7 до ∞
02
СПОРТИВНІ
Орієнтований на людей з гарною фізичною підготовкою. Маршрут складається з 10-ти майданчиків з 10-ма перешкодами. Остання перешкода - тролей. Вік відвідувача від 14 до ∞
03
ОТРИМАЙ ПРОПОЗИЦІЮ ВІД KROLL TECHNOLOGY
Дай відповіді на питання та отримай пропозицію
Заповнюй форму зворотного зв'язку та отримай пропозицію
Хто ви з учасників ринку?
Що плануєте будувати?